top of page
ven.png

Hakkında

Hakkında

ÖZKAYA MARİN HAVALANDIRMA

Özkaya Marin Denizcilik LTD. ŞTİ, tersanecilik ve sanayicilik işlerine yönelik saf bir tutkuyla kuruldu. Hedeflerimiz, arzularımız ve ilhamlarımız, hepimizin parçası olmaktan gurur duyduğumuz bu müthiş şirketi oluşturmak için bir araya geldi.

Faaliyete geçtiğimizden bu yana mesleğimizde ustalaştık. Bizden memnun kalmanız ve tekrar bizimle çalışmak istemeniz için beklentilerinizin ötesinde bir performans sergiliyoruz. Neler sunduğumuz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizin geri kalanını inceleyin ve herhangi bir sorunuz olursa lütfen iletişime geçin.

İşimizi Profesyonelce Yapıyoruz

ADIM 1

Tespit Yapma

ADIM 2

Planlama

ADIM 3

Onarım / Bakım

SONUÇ

Başarı

shipyard.jpg

İşimizi Severek Yapıyoruz

Şirketimizde, müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti vermenin anahtarının sevgi ve kalite olduğuna inanıyoruz. Yaptığımız işe tutkuyla bağlıyız ve kendimizi müşterilerimizin beklentilerini aşan olağanüstü sonuçlar sunmaya adadık.

Mümkün olan en yüksek kalitede ürün veya hizmeti yaratmaya çabalayarak, her projeye özen ve detaylara dikkat ederek yaklaşıyoruz. İlk planlama aşamalarından nihai teslimata kadar, kendimizi müşterilerimize sorunsuz ve eğlenceli bir deneyim sunmaya adadık.

bottom of page